دوباره در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس قرار داریم ، بیاییم همه فرزندان کشورمان را مانند فرزند خودمان دوست بداریم، و در کنار خرید برای فرزند خودمان، کمکی هرچقدر که از دستمان بر می آید برای تهیه لوازم تحریر و وسائل تحصیل آنها کنار بگذاریم.

مثل فرزند خودم : لوازم تحریر ایرانی برای کودکان بی بضاعت

 

گندم با همکاری تولید میهن و موسسات خیریه تلاش میکند کودکان نیازمند و در معرض خطر را حمایت کند. پس از جمع آوری این مبالغ، نوشت افزار ایرانی تهیه می‌شود و به دست دانش‌آموزان نیازمند مدرسه کودکان کار صبح رویش می‌رسد. با پیوستن به این پویش مردمی و حمایت از آن، کمک کنیم دانش‌آموزان نیازمند مانند فرزندان خودمان طعم شیرین تحصیل را بچشند و اجازه ندهیم هیچ کودکی بخاطر فقر از تحصیل محروم شود.

صبح رویش نخستین مدرسه کودکان کار و دارای مجوز آموزش و پرورش، کار خود را در مقطع دبستان و در قالب ۲مدرسه دخترانه و پسرانه آغاز کرد و حالا در مجموع با راه‌اندازی متوسطه اول پسرانه و یک خانه کودک دارای ۴۵۰دانش‌آموز است که اکثر آنها به دلایل مختلف چند سالی از تحصیل عقب‌افتاده‌اند. شاید در نخستین روزهایی که مدیر و معلمان جوان صبح رویش کارشان را آغاز ‌کردند، کسی تصور نمی‌کرد در آستانه آغاز سومین سال فعالیت، روانشناسان اجتماعی و متخصصان حوزه آسیب، با بررسی‌های چند ماهه شیوه آموزشی، تربیتی و مداخله مددکاران و معلمان این مدرسه را بسیار تأثیرگذار در روند زندگی این دانش‌آموزان و حتی خانواده‌هایشان ارزیابی کنند.
از این لینک می توانید مبلغ دلخواه خود را به گندم کمک کنید. :
https://gandom.me/project/8/?o=77&s=mihan
3 دیدگاه در مثل فرزند خودم : لوازم تحریر ایرانی برای کودکان بی بضاعت
  1. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

  2. سلام از چه طریقی میتونیم برا دانش آموزان وسایل تحصیلی هدیه کنیم؟تعداد دانش اموزان دوره ابتدایی دخترانه و پسرانه به تفکیک چند نفر می باشد؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *